Profesjonalna
księgowość
dla firm


Rzetelny partner w biznesie

PG PARTNER GOSPODARCZY - O NAS

PG PARTNER GOSPODARCZYto nowoczesne biuro rachunkowe świadczące profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Naszą pracę cechują przede wszystkim osobiste relacje z naszymi klientami oraz indywidualne podejście do ich specyficznych problemów oraz zagadnień związanych z prowadzoną przez nich działalnością. Nie ograniczamy się jedynie do księgowania dokumentów, ale służymy naszych klientom specjalistycznym doradztwem. Mamy doświadczenie w obsłudze podmiotów z różnorodnych branż. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe, jednoosobowe działalności gospodarcze, jak również duże firmy o złożonej strukturze działające w dużej skali.

Współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna ponieważ posiadamy wykupione wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W naszym zespole znajdują się osoby mówiące biegle w języku angielskim oraz rosyjskim, dzięki czemu możemy obsługiwać klientów mówiących wyłącznie w tych językach. Dzięki temu w gronie naszych zadowolonych klientów znajduje się spora grupa cudzoziemców, którzy zdecydowali się uruchomić i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce.

Główna siedziba biura rachunkowego PG PARTNER GOSPODARCZY znajduje się w Poznaniu. Dodatkowo posiadamy biura pomocnicze jeszcze w 4 kolejnych miastach, mianowicie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Skutecznie i profesjonalnie obsługujemy klientów we wszystkich tych lokalizacjach.

Jesteśmy częścią rodziny firm, w skład której wchodzą również m.in. ogólnopolska sieć wirtualnych biur BIURO29 (www.biuro29.pl), Kancelaria Gospodarcza EFFEKTI (www.effekti.pl) specjalizująca się w zakładaniu oraz sprzedaży gotowych spółek.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

Szybki kontaktDane kontaktowe

e-mail:
bilans@partner-gospodarczy.pl

telefon:
61 646 01 77

ul. Święty Marcin 29/6
61-806 Poznań

Inne usługi naszej grupy


Wirtualne biuro


Rejestracja i sprzedaż
spółek z o.o.


Firma w Czechach


Legalizacja pobytu
i pracy cudzoziemców