Biuro rachunkowe w Gdańsku

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy w Gdańsku świadczy najwyższej jakości usługi księgowe dla małych, średnich oraz dużych firm reprezentujących różne branże nowoczesnej gospodarki. Oferujemy zarówno prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej, jak również obsługę kadr i płac, prowadzenie KPiR, obsługę JPK oraz Zakładowych Planów Kont. A to tylko niewielki wycinek z kompleksowej oferty usług księgowych, jakie zapewniamy naszym klientom.

Dzięki temu, że nasz zespół ma kompetencje, wieloletnie doświadczenie oraz rozległą i ciągle poszerzaną wiedzę fachową podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń o dużym poziomie skomplikowania. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym w Gdańsku, wybierają Państwo sprawdzonego partnera, który zadba o firmowe sprawy księgowe z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz optymalnie z punktu widzenia Państwa przedsiębiorstwa. Warto również dodać, że nasz zespół ma również odpowiednie kompetencje językowe (angielski i rosyjski) i merytoryczne do pracy w międzynarodowym środowisku.

Księgowość skrojona na miarę

Zdajemy sobie sprawę z warunków ekonomicznych, jakie zaistniały zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Dlatego też cennik za nasze usługi ustaliliśmy na takim poziomie, aby był on atrakcyjny zarówno dla przedsiębiorstw jednoosobowych, niewielkich firm rodzinnych oraz dużych korporacji o zasięgu międzynarodowym. Dajemy również możliwość elastycznego dopasowania zakresu współpracy do aktualnych potrzeb klienta.

Należy jednak dodać, że w przypadku naszego biura rachunkowego niskie ceny idą w parze z najwyższym standardem oferowanych usług księgowych, odpowiedzialnością za prowadzone działania oraz rzetelnym dotrzymywaniem ustalonych terminów. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki i kompromisy. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu! Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu są do Państwa dyspozycji! Zapraszamy!

 

Szybki kontaktDane kontaktowe

E-mail:
bilans@partner-gospodarczy.pl

Telefony:
Poznań: 570 219 515
Łódź: 730 219 515
Gdańsk: 786 219 515
Wrocław: 531 018 393
Szczecin: 792 222 532
Katowice: 531 420 844

Nasze biura:

ul. Piekary 6/6
61-823 Poznań

ul. Narutowicza 40/1
90-135 Łódź

ul. Jana Heweliusza 11/811
80-890 Gdańsk

ul. Piłsudskiego 74/322
50-020 Wrocław

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin

ul. Mariacka 4-6/1
40-014 Katowice

Biuro rachunkowe, usługi księgowe - Partner-gospodarczy > Kontakt > Gdańsk

Inne usługi naszej grupy

Biuro 29

Adres dla Twojej firmy
Siedziby w 8 miastach
Pełna obsługa już od 60 zł.mc

Effekti Kancelaria Gospodarcza

Sprzedaż gotowych spółek z VAT
Zakładanie spółek
Likwidacja spółek

Czechy biznes expert

Zakładanie firm w Czechach
Sprzedaż spółek czeskich
Wirtualne biuro w Czechach