Nasze biura

Rzeszów

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa podkarpackiego.

Biuro rachunkowe Rzeszów

Nasze biuro rachunkowe w Rzeszowie świadczy usługi księgowe zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Oferujemy prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, a także kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zatrudnieni przez nas księgowi wykonują zlecenia z najwyższą starannością i w zgodzie z przepisami, a do każdego z naszych Klientów podchodzą indywidualnie, wsłuchując się w ich potrzeby.

Prowadzone przez PG Partner Gospodarczy biuro rachunkowe w Rzeszowie chętnie podejmie się prowadzenia Ksiąg Handlowych, Księgi Przychodów i Rozchodów czy zapewnienia kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Nasi specjaliści mają doświadczenie w tworzeniu Zakładowych Planów Kont, ale i optymalizacji tych istniejących, a w razie potrzeby będą w stanie opracować kompleksową Politykę Rachunkowości w Twojej firmie.

Tania księgowość w Rzeszowie

PG Partner Gospodarczy oferuje bardzo atrakcyjne stawki na tle cennika usług księgowych w Rzeszowie. W zamian za rozsądną cenę prowadzimy księgowość dla firm o najwyższym standardzie. Jesteśmy rzetelni, odpowiedzialni i rygorystycznie podchodzimy do wyznaczonych terminów.

Wiemy, że każdy podmiot gospodarczy charakteryzuje się specyficznymi wymaganiami, więc z uwagi na zróżnicowaną sytuację ekonomiczną, stworzyliśmy ofertę, którą można dopasować elastycznie do potrzeb każdego Klienta. Jeżeli interesuje Cię tania księgowość w Rzeszowie, powinieneś sprawdzić elastyczny i atrakcyjny cennik usług naszego biura.

Dane kontaktowe

biuro rachunkowe Rzeszów

Rzeszów (Oddział)

ul. Śniadeckich 20D/7,
35-006 Rzeszów
tel. +48 17 783 83 90
mob. +48 570 934 809
mail: rzeszow@partner-gospodarczy.pl