Biuro rachunkowe dla Twojej firmy

Dzięki nam skutecznie zoptymalizujesz koszty prowadzenia księgowości, obsługi spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń podatkowych.

Umów bezpłatną konsultację

Biuro rachunkowe dla Twojej firmy

Umów bezpłatną konsultację
image_1 image_2

Poszukujesz księgowego dla swojej firmy?

 • Szukasz wiarygodnego i sprawdzonego partnera?
 • Potrzebujesz naszego doradztwa i wsparcia?
 • Chcesz mieć pewność poprawności swoich rozliczeń?
 • Planujesz powierzyć komuś zaufanemu zajmowanie się księgowością?
 • Nie masz wystarczająco dużo czasu na śledzenie zmian w przepisach?
 • Oczekujesz od nas wsparcia w kontaktach z urzędami?
Umów bezpłatną konsultację

Nasze usługi

Skorzystaj z
naszej oferty

Zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego PG Partner Gospodarczy. Wybierz rozwiązania, których najbardziej potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo. Korzystając z naszych usług, skutecznie zoptymalizujesz koszty prowadzenia księgowości, obsługi spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń podatkowych.

Umów bezpłatną konsultację
icon

Księgowość dla działalności

Osoby fizyczne, a także spółki osób fizycznych, które nie przekroczyły 2 mln euro przychodu netto ze sprzedaży towarów, produktów i operacji finansowych, mogą skorzystać z oferowanej przez nasze biuro księgowości uproszczonej. PG Partner Gospodarczy rozlicza jednoosobowe działalności gospodarcze, skrupulatnie prowadząc Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów (PKPiR) dla różnych obszarów działalności.

icon

Rozliczanie kadr

Oprócz prowadzenia księgowości pełnej i uproszczonej, oferujemy także usługi kadrowo-płacowe dla spółek wielu branż. Jeżeli chcesz mieć pewność ciągłości obsługi kadr i płac przez cały rok, zdecyduj się na outsourcing kadr i płac, czyli skorzystanie z zewnętrznych usług specjalistów. Dedykowana Kadrowa z PG Partner Gospodarczy poprowadzi teczki pracownicze, zajmie się naliczaniem płac oraz innymi sprawami kadrowo-płacowymi.

icon

Księgowość dla spółek

Do prowadzenia pełnej księgowości zobligowane są m.in. osobowe spółki prawa handlowego (spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne), spółki kapitałowe prawa handlowego (spółki z o.o. i akcyjne) oraz firmy, które przekroczą 2 mln euro przychodu netto ze sprzedaży towarów, produktów i operacji finansowych. PG Partner Gospodarczy oferuje pełną księgowość dla spółek, a także wsparcie w kwestiach podatkowych i biznesowych.

icon

Zakładanie firm

Chcesz skorzystać z naszych usług w przyszłości, ale nie posiadasz jeszcze firmy? Bez dodatkowych opłat zakładamy jednoosobowe działalności gospodarcze, a w ramach naszej grupy pomagamy w zakładaniu i organizujemy sprzedaż gotowych spółek – zupełnie nowych oraz takich z dłuższym stażem. Pełną ofertę znajdziesz w sekcji Zakładanie spółek.

0

Aktywnych oddziałów

0

Zadowolonych klientów

0

+

Obsłużonych branż

0

Dokumentów zaksięgowanych w 2023 r.

Dlaczego my?

PG Partner Gospodarczy to profesjonalne biuro rachunkowe z oddziałami w 10 największych miastach w Polsce.

 • Doświadczony i silny zespół

  Zatrudniamy profesjonalistów, którzy nie tylko zaksięgują Twoje dokumenty, ale też podzielą się wiedzą, doradzą w kwestiach biznesowych oraz podatkowych.

Cennik usług

Pełna księgowość dla spółki

od 550 zł netto
 • ewidencja VAT
 • wyliczanie podatku dochodowego CIT
 • sporządzanie sprawozdań finansowych
 • reprezentowanie przed urzędami w zakresie wynikającym z realizowanej umowy
 • bieżące wsparcie związane z prowadzoną działalnością
Dowiedz się więcej

Księgowość dla działalności gospodarczej

od 300 zł netto
 • ewidencja VAT
 • wyliczanie podatku dochodowego PIT
 • reprezentowanie przed urzędami w zakresie wynikającym z realizowanej umowy
 • bieżące wsparcie związane z prowadzoną działalnością
 • roczne rozliczenie podatkowe firm
Dowiedz się więcej

Obsługa kadrowo-płacowa

od 40 zł netto
 • naliczanie płac
 • prowadzenie teczek pracowników
 • wysyłanie deklaracji ZUS
 • wysyłanie PIT11 pracowników
 • zaświadczenia o zatrudnieniu, wynagrodzeniu
Dowiedz się więcej

Zakładanie spółek

od 600 zł netto
 • zakładanie spółek z o.o.
 • zakładanie spółek w 11 miastach
 • wirtualne biuro dla założonej spółki
 • ponad 10 lat doświadczenia w zakładaniu spółek
 • bieżące wsparcie związane z prowadzoną działalnością
Dowiedz się więcej

Sprzedaż spółek

od 1000 zł netto
 • sprzedaż gotowych spółek z o.o. z VAT
 • sprzedaż gotowych spółek z o.o. bez VAT
 • sprzedaż spółek komandytowych
 • spółki nowe oraz spółki ze stażem
 • sprzedaż spółek w 11 miastach
 • ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży spółek
Dowiedz się więcej

Wirtualne biuro

od 500 zł netto/rok
 • adres do rejestracji i korespondencji
 • odbiór listów i paczek
 • powiadomienia o odbiorze (e-mail)
 • skanowanie listów bez limitów
 • panel klienta 24/7
 • bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
Dowiedz się więcej
icon

Umów bezpłatną konsultację z księgową

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę lub spotkanie z księgową w jednym z naszych biur rachunkowych: w Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie bądź Lublinie. Rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, a dzięki niej będziemy mogli zaproponować wstępny pakiet rozwiązań i optymalizacji. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Umów bezpłatną konsultację
image

PG Partner Gospodarczy – biuro rachunkowe z oddziałami w całej Polsce

PG Partner Gospodarczy to profesjonalne biuro rachunkowe, które posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych, średnich jak i dużych podmiotów prowadzących działalność o zróżnicowanym charakterze. Główna siedziba biura rachunkowego PG Partner Gospodarczy mieści się w Poznaniu, natomiast nasze pozostałe oddziały znajdują się we wszystkich największych miastach w Polsce.

Więcej o nas
Otrzymaliśmy łącznie
1 1 1
opinii ze średnią
4 , 9 8

Opinie

Specbud Wiktor Bereda
Specbud Wiktor Bereda
09:04 02 Jul 24
Po kilku latach współpracy z biurem PG Partner Gospodarczy możemy stanowczo powiedzieć, że nigdy nie mieliśmy tak profesjonalnej obsługi. Nasze relacje biznesowe opierają się na partnerstwie, rzetelności, sumienności, a przede wszystkim terminowości. Zarówno Pani Anna Duda, jak również Pani Ewa Cesarz cechują się profesjonalizmem i chęcią współpracy. Nigdy nie zdarzyło się abyśmy oczekiwali dłużej na jakąkolwiek odpowiedź ze strony biura- wszelkie sprawy omawiane są na bieżąco.
Iwona Stolarska
Iwona Stolarska
10:46 20 May 24
Polecam usługi świadczone przez biuro PG Partner. Pracownicy mają ogromną wiedzę i są bardzo pomocni. Miesieczne deklaracje księgowe i kadrowe wysyłane są na czas. Pomoc Pani Ani przy kontakcie z Urzędem Skarbowym oraz pomoc w wysyłce sprawozdania rocznego była nieoceniona. Dzięki pracy Pani Ani, Magdy i Weroniki mogę zajmować się prowadzeniem działalności nie martwiąc się o sprawy księgowe.
Leszek L.
Leszek L.
09:31 13 May 24
Gorąco polecam.. współpraca bezproblemowa... Pani Ania miła uśmiechnięta nigdy nas nie zawiodła...
Forge Play
Forge Play
16:12 10 May 24
Zdecydowanie polecam całą firmę jak i panią Kowalską zajmującą kadrami i płacami.
Jubiler Kroza
Jubiler Kroza
10:13 10 May 24
Współpracujemy z księgową Pani Svetlaną oraz kadrowej Pani Magdaleną od dwóch lat. Polecamy! Ich profesjonalizm, uprzejmość i zaangażowanie w naszą firmę zasługują na najwyższe pochwały. Zawsze cierpliwie odpowiadają na nasze pytania, co pomaga nam czuć się pewnie w kwestiach finansowych.
Żaneta Duliban
Żaneta Duliban
08:08 10 May 24
Kadry w mojej Spółce prowadzi Pani Magda, z którą mam bezproblemowy kontakt sms, mail i telefoniczny. Zawsze chętnie odpowie na każde pytanie, a wszystkie dokumenty są na czas.Polecam współpracę :))
B2B Service
B2B Service
08:55 25 Apr 24
Bardzo chciałbym podzielić się moimi wrażeniami na temat biura rachunkowego PG Partner Gospodarczy w Katowicach, a zwłaszcza mojej księgowej, Pani Annie Dudzie. Od momentu rozpoczęcia współpracy z tym biurem, doświadczyłem profesjonalizmu, zaangażowania i niezwykłej precyzji w prowadzeniu mojej księgowości.Pani Anna Duda wykazuje się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w dziedzinie księgowości, zawsze służąc mi pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Jej staranność i dokładność w pracy dają mi pewność, że moje finanse są w najlepszych rękach.Dodatkowo, biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy w Katowicach jest miejscem, które cechuje profesjonalizm, elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. Obsługa jest zawsze uprzejma i pomocna, a wszelkie sprawy są załatwiane sprawnie i terminowo.Zdecydowanie polecam biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy oraz Panią Annę Dudę wszystkim przedsiębiorcom poszukującym solidnego partnera w dziedzinie księgowości.
Iulian Dordea
Iulian Dordea
12:12 23 Apr 24
At the bookkeeping company "PG Partner Gospodarczy - Katowice" i met wonderful people, that were always, ALWAYS very helpful. Their office location in Katowice is right on the pietonal street, with easy access. And with their group of companies, they offer many other services for Polish companies (companies setup in Poland, HR services, virtual office, etc etc.). Should someone need bookkeeping services in Katowice area, I recommend to contact them.W firmie księgowej "PG Partner Gospodarczy - Katowice" spotkałem wspaniałych ludzi, którzy zawsze, ZAWSZE byli bardzo pomocni. Ich biuro w Katowicach znajduje się tuż przy głównej ulicy, z łatwym dostępem. A wraz ze swoją grupą firm oferują wiele innych usług dla polskich firm (zakładanie firm w Polsce, usługi HR, wirtualne biuro itp.). Jeśli ktoś potrzebuje usług księgowych w okolicach Katowic, polecam skontaktować się z nimi.
Jacek Cholewa
Jacek Cholewa
10:35 23 Apr 24
Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy jest Biurem profesjonalnym, sumiennym i co bardzo ważne terminowym. Prowadzę działalność gospodarczą ponad 23 lata i korzystałem wcześniej z różnych Biur. Współpraca z PG trwa już nieprzerwanie od kilku ładnych lat i jest współpraca bezproblemową. Ze strony Biura można liczyć na wsparcie, doradztwo a tematy trudne rozwiązywane są "od ręki". Personel Biura poza profesjonalnym podejściem, wiedzą, starannością charakteryzuje się "ludzkim podejściem". Korzystając z okazji chciałbym podziękować Pani Ani i Pani Ewie za pilnowanie moich tematów :-)
Maciej D
Maciej D
20:12 28 Mar 24
Współpracuję z Biurem Rachunkowym PG Partner Gospodarczy od momentu powołania naszej spółki, czyli już ponad 4 lata. Jestem zadowolony z ich kompleksowej obsługi w zakresie księgowości i części kadrowej, którą również postanowiliśmy powierzyć PG.Dlaczego polecam to biuro?1. Profesjonalizm i rzetelność: Księgi handlowe spółki są prowadzone rzetelnie, a wszelkie zadania realizowane terminowo. (To ważne, aby mieć pewność, że nasze finanse są w dobrych rękach).2. Przyjazna atmosfera: współpraca z Biurem przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Pracownicy są zaangażowani, otwarci i zawsze gotowi pomóc. Szczególnie chciałbym podkreślić dobry kontakt z Panią Anią, księgową :)Rozmowa z nią to czysta przyjemność, a jej doradztwo jest zawsze konkretne i trafne.3. Fachowa i kompleksowa pomoc: Biuro nie tylko prowadzi księgi, ale również dba o część kadrowo-płacową. W sytuacjach wymagających niezwłocznej interwencji zawsze mogę liczyć na ich wsparcie.W pełni rekomenduję Biuro Rachunkowe PG Partner Gospodarczy wszystkim, którzy poszukują solidnego partnera w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowej. To miejsce, gdzie można liczyć na profesjonalizm, zaangażowanie i fachową pomoc.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader
Sprawdź opinie wybranego biura rachunkowego

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Jakie usługi świadczy PG Partner Gospodarczy?

  PG Partner Gospodarczy świadczy usługi prowadzenia i przechowywania ewidencji księgowej, naliczania podatków, sporządzania sprawozdań finansowych. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Blog o księgowości dla firm

  post-thumbnail

  Tajemnica handlowa – czym jest i jak zapobiegać naruszeniom?

  10 July 2024

  O tajemnicy handlowej z pewnością większość z nas słyszała już wiele razy w życiu. Nie zawsze jednak jej definicja jest zupełnie jasna. Co oznacza tajemnica handlowa?...

  post-thumbnail

  Podatek PCC przy zakupie towarów handlowych

  08 July 2024

  Z podatkiem PCC mamy najczęściej do czynienia przy transakcjach zakupu lub sprzedaży nieruchomości o charakterze prywatnym. Obowiązek jego odprowadzenia nie dotyczy jednak wyłącznie takich sytuacji. Nie...

  post-thumbnail

  Jak rozwiązywać pozasądowe spory konsumenckie?

  03 July 2024

  Spory konsumenckie niejednokrotnie trafiają na drogę sądową. Wówczas należy uzbroić się w cierpliwość, bowiem proces może trwać naprawdę długo i dodatkowo wiąże się ze niemałymi kosztami....

  Inne usługi naszej grupy

  post-thumbnail

  Zakładanie i sprzedaż spółek

  • Zakładanie spółek z o.o.
  • Sprzedaż gotowych spółek z o.o. z VAT
  • Sprzedaż gotowych spółek komandytowych
  • Sprzedaż gotowych spółek stażowych
  • Likwidacja spółek - Sprzedaż spółek w 11 miastach
  • Ponad 10 lat na rynku, blisko 2000 sprzedanych spółek

  Promocja
przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki

  50% taniej

  przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  post-thumbnail

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7

  Promocja na biuro wirtualne

  dla klientów księgowości

  500 zł netto

  przez pierwszy rok umowy

  oszczędzasz min. 220 zł netto

  post-thumbnail

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku polskim, angielskim oraz czeskim
  • Wieloletni staż na rynku

  Dedykowany system CRM dostarcza Cogitech