Nasze biura

Gdańsk

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa Pomorskiego.

Biuro rachunkowe w Gdańsku

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy w Gdańsku świadczy najwyższej jakości usługi księgowe dla małych, średnich oraz dużych firm reprezentujących różne branże nowoczesnej gospodarki. Oferujemy zarówno prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej, jak również obsługę kadr i płac, prowadzenie KPiR, obsługę JPK oraz Zakładowych Planów Kont. A to tylko niewielki wycinek z kompleksowej oferty usług księgowych, jakie zapewniamy naszym klientom.

Dzięki temu, że nasz zespół ma kompetencje, wieloletnie doświadczenie oraz rozległą i ciągle poszerzaną wiedzę fachową podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń o dużym poziomie skomplikowania. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym w Gdańsku, wybierasz sprawdzonego partnera, który zadba o firmowe sprawy księgowe z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz optymalnie z punktu widzenia Twojego przedsiębiorstwa. Warto również dodać, że nasz zespół ma również odpowiednie kompetencje językowe (angielski i rosyjski) i merytoryczne do pracy w międzynarodowym środowisku.

Księgowość skrojona na miarę

Zdajemy sobie sprawę z warunków ekonomicznych, jakie zaistniały zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Dlatego też cennik za nasze usługi ustaliliśmy na takim poziomie, aby był on atrakcyjny zarówno dla przedsiębiorstw jednoosobowych, niewielkich firm rodzinnych oraz dużych korporacji o zasięgu międzynarodowym. Dajemy również możliwość elastycznego dopasowania zakresu współpracy do aktualnych potrzeb klienta.

Należy jednak dodać, że w przypadku naszego biura rachunkowego niskie ceny idą w parze z najwyższym standardem oferowanych usług księgowych, odpowiedzialnością za prowadzone działania oraz rzetelnym dotrzymywaniem ustalonych terminów. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki i kompromisy. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu! Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu są do Twojej dyspozycji! Zapraszamy!

Gdańsk,_Długi_Targ_(HB1)

Gdańsk (Oddział)

ul. Heweliusza 11 lokal 811,
80-890 Gdańsk
tel. +48 58 728 26 56
mob. +48 786 219 515
mail: gdansk@partner-gospodarczy.pl