Nasze biura

Katowice

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa Śląskiego.

Biuro rachunkowe

Nasza firma świadczy swoje usługi w Katowicach oferując prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej dla firm z różnych sektorów gospodarki. Nasza oferta obejmuje zadania o różnym stopniu komplikacji, wśród których znajduje się m.in. pełna księgowość i prowadzenie KPiR, obsługa JPK, kompleksowe opracowanie Polityki Rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont, rozliczenia roczne, obsługa kadr i płac.

Specjaliści z naszej firmy zajmują się również prowadzeniem audytów i doradztwem oraz reprezentowaniem Klientów, np. udział w imieniu Klienta w kontrolach prowadzonych przez US, ZUS czy PIP. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów. Nasi pracownicy są przygotowani do realizacji powierzonych zadań w międzynarodowym środowisku: posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz językowe. Możemy bez problemu utrzymywać kontakty z Klientami w języku angielskim i rosyjskim.

Tania księgowość

Jeżeli interesuje Cię szybka i tania księgowość w Katowicach, zapraszamy do naszego biura rachunkowego PG Partner Gospodarczy. Oferowane przez nas usługi są adresowane zarówno do firm jednoosobowych i małych firm rodzinnych, jak też do dużych podmiotów gospodarczych. Nasza polityka cenowa opiera się na świadomości realiów polskiego rynku, a nasze stawki prezentują się zachęcająco na tle cennika usług księgowych w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wszystkich naszych usług oraz do kontaktu z naszym biurem księgowym w Katowicach.

Dane kontaktowe

Spodek-w-nocy_36x26cm-scaled

Katowice (Oddział)

ul. Mariacka 4-6/1,
40-014 Katowice

tel. 32 442 02 14

mob. +48 531 420 844

mail: katowice@partner-gospodarczy.pl