Nasze biura

Kraków

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa Małopolskiego.

Biuro rachunkowe

Nasza firma świadczy swoje usługi w Krakowie oferując prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej dla firm z różnych sektorów gospodarki. Nasza oferta obejmuje zadania o różnym stopniu komplikacji, wśród których znajduje się m.in. pełna księgowość i prowadzenie KPiR, obsługa JPK, kompleksowe opracowanie Polityki Rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont, rozliczenia roczne, obsługa kadr i płac.

Specjaliści z naszej firmy zajmują się również prowadzeniem audytów i doradztwem oraz reprezentowaniem Klientów, np. udział w imieniu Klienta w kontrolach prowadzonych przez US, ZUS czy PIP. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów. Nasi pracownicy są przygotowani do realizacji powierzonych zadań w międzynarodowym środowisku: posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz językowe. Możemy bez problemu utrzymywać kontakty z Klientami w języku angielskim i rosyjskim.

Tania księgowość

Jeżeli interesuje Cię szybka i tania księgowość w Krakowie, zapraszamy do naszego biura rachunkowego PG Partner Gospodarczy. Oferowane przez nas usługi są adresowane zarówno do firm jednoosobowych i małych firm rodzinnych, jak też do dużych podmiotów gospodarczych. Nasza polityka cenowa opiera się na świadomości realiów polskiego rynku, a nasze stawki prezentują się zachęcająco na tle cennika usług księgowych w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wszystkich naszych usług oraz do kontaktu z naszym biurem księgowym w Krakowie.

Dane kontaktowe

Sukiennice_and_Main_Market_Square_Krakow_Poland

Kraków (Oddział)

ul. Szlak 77/124,
31-153 Kraków
tel. +48 12 444 63 25
mob. +48 537 777 506
mail: krakow@partner-gospodarczy.pl