Nasze biura

Łódź

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa Łódzkiego.

Biuro księgowe w Łodzi

PG Partner Gospodarczy świadczy usługi księgowe w Łodzi, oferując prowadzenie księgowości uproszczonej i pełnej dla firm z różnych sektorów gospodarki. Nasza oferta obejmuje zadania o różnym stopniu komplikacji, wśród których znajduje się m.in. pełna księgowość i prowadzenie KPiR, obsługa JPK, kompleksowe opracowanie Polityki Rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont, rozliczenia roczne, obsługa kadr i płac.

Zatrudniani przez nas specjaliści zajmują się też prowadzeniem audytów i doradztwem oraz reprezentowaniem Klientów, np. udział w imieniu Klienta w kontrolach prowadzonych przez US, ZUS czy PIP. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów. Nasi pracownicy są przygotowani do realizacji powierzonych zadań w międzynarodowym środowisku: posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz językowe. Możemy bez problemu utrzymywać kontakty z Klientami w języku angielskim i rosyjskim.

Księgowość w Łodzi z cennikiem dopasowanym do potrzeb Klienta

Jeżeli interesuje Cię szybka i tania księgowość w Łodzi, zapraszamy do biura księgowego PG Partner Gospodarczy. Oferowane przez nas usługi są adresowane zarówno do firm jednoosobowych i małych firm rodzinnych, jak też do dużych podmiotów gospodarczych. Nasza polityka cenowa opiera się na świadomości realiów polskiego rynku, a nasze stawki prezentują się zachęcająco na tle cennika usług księgowych w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług księgowych i do kontaktu z naszym biurem księgowym w Łodzi.

csm_Piotrkowska_noca_dab58c109d

Łódź (Oddział)

ul. Narutowicza 40/1,
90-135 Łódź
tel. +48 42 942 06 58
mob. +48 730 219 515
mail: lodz@partner-gospodarczy.pl