Nasze biura

Lublin

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy województwa lubelskiego.

Biuro rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe w Lublinie świadczy usługi księgowe zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Oferujemy prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, a także kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zatrudnieni przez nas księgowi wykonują zlecenia z najwyższą starannością i w zgodzie z przepisami, a do każdego z naszych Klientów podchodzą indywidualnie, wsłuchując się w ich potrzeby.

Prowadzone przez PG Partner Gospodarczy biuro rachunkowe w Lublinie chętnie podejmie się prowadzenia Ksiąg Handlowych, Księgi Przychodów i Rozchodów czy zapewnienia kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Nasi specjaliści mają doświadczenie w tworzeniu Zakładowych Planów Kont, ale i optymalizacji tych istniejących, a w razie potrzeby będą w stanie opracować kompleksową Politykę Rachunkowości w Twojej firmie.

Tania księgowość w Lublinie

PG Partner Gospodarczy oferuje bardzo atrakcyjne stawki na tle cennika usług księgowych w Lublinie. W zamian za rozsądną cenę prowadzimy księgowość dla firm o najwyższym standardzie. Jesteśmy rzetelni, odpowiedzialni i rygorystycznie podchodzimy do wyznaczonych terminów.

Wiemy, że każdy podmiot gospodarczy charakteryzuje się specyficznymi wymaganiami, więc z uwagi na zróżnicowaną sytuację ekonomiczną, stworzyliśmy ofertę, którą można dopasować elastycznie do potrzeb każdego Klienta. Jeżeli interesuje Cię tania księgowość w Lublinie, powinieneś sprawdzić elastyczny i atrakcyjny cennik usług naszego biura.

Dane kontaktowe

Architecture of the old town in Lublin, Poland

Lublin (Oddział)

ul. Kowalska 5/204
20-115 Lublin
tel. +48 81 822 80 06
mob. +48 570 098 018
mail: lublin@partner-gospodarczy.pl