Nasze biura

Poznań

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy Wielkopolski.

Biuro rachunkowe w Poznaniu

Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu zapewnia obsługę księgową dla małych, średnich i dużych firm. Zatrudniamy doświadczonych księgowych, którzy gwarantują wykonanie zleceń z najwyższą starannością, w zgodzie z przepisami i w sposób optymalny z punktu widzenia naszych Klientów. Przyjmujemy wszystkie zlecenia z zakresu prowadzenia księgowości, obsługi kadrowej oraz szerokiego pakietu usług dodatkowych.

Prowadzone przez PG Partner Gospodarczy biuro rachunkowe w Poznaniu chętnie podejmie się prowadzenia Ksiąg Handlowych, Księgi Przychodów i Rozchodów czy zapewnienia kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Nasi specjaliści stworzą od podstaw lub zoptymalizują istniejące Zakładowe Plany Kont, a w razie potrzeby będą w stanie opracować kompleksową Politykę Rachunkowości w Twojej firmie.

Tania księgowość w Poznaniu

PG Partner Gospodarczy oferuje bardzo atrakcyjne stawki na tle cennika usług księgowych w Poznaniu. W zamian za rozsądną cenę świadczymy usługi o najwyższym standardzie. Działamy rzetelnie, odpowiedzialnie i z rygorystycznym poszanowaniem terminów.

Zdając sobie sprawę z bardzo zróżnicowanej sytuacji ekonomicznej i specyficznych wymagań podmiotów gospodarczych, stworzyliśmy ofertę, którą można dopasować elastycznie do potrzeb każdego Klienta. Jeżeli interesuje Cię tania księgowość w Poznaniu, powinieneś sprawdzić elastyczny i atrakcyjny cennik usług.

Dane kontaktowe

Stary_Rynek_Poznań

Poznań (Centrala)

ul. Fredry 1/19
61-701 Poznań
tel. +48 61 646 01 77
mob. +48 570 219 515
mail: poznan@partner-gospodarczy.pl