Nasze biura

Warszawa

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy.

Biuro rachunkowe

PG Partner Gospodarczy świadczy usługi księgowe w Warszawie, oferując prowadzenie księgowości uproszczonej i pełnej firm z różnych sektorów gospodarki. Nasza oferta obejmuje zadania o różnym stopniu komplikacji, wśród których znajduje się m.in. pełna księgowość i prowadzenie KPiR, obsługa JPK, kompleksowe opracowanie Polityki Rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont, rozliczenia roczne, obsługa kadr i płac.

Zatrudniani przez nas specjaliści zajmują się też prowadzeniem audytów i doradztwem oraz reprezentowaniem Klientów, np. udział w imieniu Klienta w kontrolach prowadzonych przez US, ZUS czy PIP. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów. Nasi pracownicy są przygotowani do realizacji powierzonych zadań w międzynarodowym środowisku: posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz językowe. Możemy bez problemu utrzymywać kontakty z Klientami w języku angielskim i rosyjskim.

Tania księgowość

Świadczone przez naszą firmę ceny za usługi księgowe są zoptymalizowane do sytuacji ekonomicznej i specyficznych wymagań każdego z naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym zarówno małe, rodzinne biznesy, jak również duże korporacje o międzynarodowym zasięgu. Nasze usługi prowadzimy z najwyższą starannością przy jednoczesnym zachowaniu terminów terminów.

Jeśli szukasz atrakcyjnego i zaufanego biura rachunkowego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wiedza oraz doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata działalności w branży księgowej, są do Twojej dyspozycji.

Dane kontaktowe

Plac_Zamkowy_w_Warszawie_widziany_z_wieży_kościoła_św._Anny

Warszawa (Oddział)

ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
tel. +48 22 100 35 38
mob. +48 794 555 601
mail: warszawa@partner-gospodarczy.pl