Nasze biura

Wrocław

Usługi księgowe i kadrowo płacowe dla Twojej firmy w stolicy Dolnego Śląska.

Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej małych, średnich i dużych firm, działających w różnych obszarach gospodarki. Chętnie podejmujemy się prowadzenia wszelkiego rodzaju Ksiąg, w tym Ksiąg Handlowych oraz Księgi Przychodów i Rozchodów. Zapewniamy również pełną obsługę kadrowo-płacową, a także obsługę JPK i Zakładowych Planów Kont. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nie ograniczamy się wyłącznie do Klientów krajowych. Dzięki kompetencjom językowym w zakresie języka angielskiego i rosyjskiego z powodzeniem możemy obsługiwać klientów obcojęzycznych.

Zatrudniamy pracowników z doświadczeniem oraz rozległą wiedzą w zakresie księgowości, co pozwala nam realizować zlecenia o każdym poziomie skomplikowania. Wybierając biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy we Wrocławiu, wybierasz sprawdzonego partnera, który zajmie się obsługą księgową Państwa firmy od A do Z. Nasza oferta jest elastyczna, co pozwala nam szybko dopasować do konkretnych potrzeb obsługiwanych firm.

Księgowość we Wrocławiu w konkurencyjnej cenie

Świadczymy usługi księgowe w konkurencyjnych cenach, dostosowanych do sytuacji ekonomicznej i specyficznych wymagań każdego z naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym zarówno małe, rodzinne biznesy, jak również duże korporacje o międzynarodowym zasięgu. Działamy z najwyższą starannością i ściśle przestrzegamy terminów.

Jeśli szukasz zaufanego biura rachunkowego we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wiedza oraz doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata działalności w branży księgowej, są do Twojej dyspozycji.

Dane kontaktowe

Wrocław-RYNEK_-_panorama_z_kościoła_p.w._św._Elżbiety_-_panoramio

Wrocław (Oddział)

ul. Piłsudskiego 74/322,
50-020 Wrocław
tel. +48 71 738 24 05
mob. +48 531 018 393
mail: wroclaw@partner-gospodarczy.pl