Audyty i doradztwo księgowe

Każdego roku przybywa przepisów i regulacji, które dotyczą prowadzenia spraw księgowych, kadrowo-płacowych i podatkowych. Śledzenie wszystkich zmian i sprawne ich wdrażanie pochłania mnóstwo czasu potrzebnego choćby na stworzenie odpowiednich dokumentów. Nawet w dużych firmach, które posiadają własne działy księgowości, kadr i płac jest to dotkliwy problem. Błędy popełnione w trakcie przygotowywania dokumentów, opóźnienia w przesyłaniu wymaganych informacji, oświadczeń i sprawozdań do organów administracji państwowej może być brzemienne w skutki, głównie finansowe. PG Partner Gospodarczy oferuje kompleksowe rozwiązywanie problemów księgowych, kadrowych i podatkowych.

Przeglądy sprawozdań finansowych i bieżące doradztwo

PG Partner Gospodarczy oferuje rozwiązywanie najbardziej złożonych problemów księgowych i podatkowych. Stale współpracujemy z biegłymi rewidentami, którzy dokonują przeglądów sprawozdań finansowych i porównują je z przyjętą w przedsiębiorstwie polityką rachunkowości. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić badanie dowolnego dokumentu czy przeprowadzić analizę problemu księgowego czy podatkowego.

Klienci PG Partner Gospodarczy zlecają przeprowadzenie określonych spraw i mogą korzystać z bieżącego doradztwa naszych biur podatkowych w Poznaniu i Łodzi. Mając pełną świadomość, że nasi Klienci działają pod dużą presją czasu, skracamy do koniecznego minimum oczekiwanie na załatwienie spraw i realizacji zleceń. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Biuro rachunkowe, usługi księgowe - Partner-gospodarczy > Usługi > Księgowość > Audyt i doradztwo

Inne usługi naszej grupy

Biuro 29

Adres dla Twojej firmy
Siedziby w 8 miastach
Pełna obsługa już od 60 zł.mc

Effekti Kancelaria Gospodarcza

Sprzedaż gotowych spółek z VAT
Zakładanie spółek
Likwidacja spółek

Czechy biznes expert

Zakładanie firm w Czechach
Sprzedaż spółek czeskich
Wirtualne biuro w Czechach